IMG_3022.JPG

CO NABÍZÍME

 

HOTYOGA42

lekce v teple

 

Očekávejte, že se budete potit a po lekci se budete cítit sladce unavení, klidní a šťastní!

Našim cílem je vytvořit v lekci příjemnou a zábavnou atmosféru, povzbudit vás a bezpečně rozvíjet vaše tělo a duši. Každá lekce je vhodná i pro úplného začátečníka, bez ohledu na věk, ohebnost či úroveň zkušeností s jógou. Stačí přijít na lekci a cvičit tak, jak vám to nejlépe půjde, jen a jen podle vlastních možností.

ZAČÁTEČNÍCI - jste u nás poprvé?

První krok:   Registrujte se a rezervujte   si své lekce!
Dostavte se minimálně 20 minut před začátkem první návštěvy studia.

(Instruktor vám sdělí základní informace o studiu a o lekci.)
Potřebujete: 2 osušky, podložku na jógu, velkou láhev vody (ve studiu je možné si podložku a osušku zapůjčit, filtrovaná voda ESPRING k natočení ZDARMA).
V průběhu dne dostatečně hydratujte (minimálně 2 -3 litry tekutin) a doporučujeme 3 - 4 hodiny před lekcí nejíst těžké jídlo.
Pokud jdete cvičit na ranní lekci, včas se lehce nasnídejte.

Zkušení instruktoři dokáží zhodnotit vaše možnosti a povedou vás lekcí tak, aby vše vyhovovalo vašim potřebám. V případě jakýchkoli nejasností neváhejte a ptejte se. Je možné ptát se před lekcí, či po lekci (v průběhu lekce mluví pouze instruktor, aby klienti měli možnost plně se koncentrovat sami na sebe).

Hotyoga42
Petra Danhelova_edited.jpg

SOUKROMÁ LEKCE  HOTYOGA42

60.minut

 

Soukromá lekce bez tepla s meditací

 

Zvu vás do světa HOTYOGY42, kde vás každá poloha jógy může uzdravit.

Přemýšlela jsem, že kdybych si měla vybrat soukromou lekci, tak pro mě bude důležité prostředí – atmosféra, pocit bezpečí a důvěry (jsem v dobrých rukou – instruktor ví co dělá a vše zůstane mezi mnou a instruktorem), smysl sestavení hodiny, poskytnutí informací o těle, cvičení, relaxaci, výživě.  

Pokud se nezajímáte o duchovní vývoj, tak se určitě chcete cítit lépe, vypadat dobře, nebo urychlit proces uzdravení. Cvičení jógy v její historické podstatě není o zkroucení a otáčení do pozice preclíku. Pokud vás má cokoliv v životě transformovat, tak to musí být děláno v určité atmosféře s vytrvalostí a pravidelností. Pak to má teprve sílu. 

Je skvělé, když si uvědomíte, že vaše fyzické tělo potřebuje každodenní péči. Je to jako když naladíte televizní anténu a pak teprve může projít signál. 

 

 „Jakmile tělo správně naladíte, naladíte se tak, že vámi může projít i celý vesmír.“ 

V soukromých lekcích (bez tepla) se zaměřuji na kombinaci poloh jógy, posilování, protažení (stále hledám nové věci, kombinuji mnoho metod) a vše doladíme závěrečnou relaxací - meditací. Společně jdeme krok za krokem dle vašich fyzických možností a potřeb. Soukromé lekce jsou pro vás momentem, kdy jste sami sebou. Můžete se plně uvolnit a soustředit na provedení poloh a cviků. 

 

Udržet tělo v dobré kondici, je základem kvalitního radostného života a já jsem ráda, že mohu být u toho. Těším se na vás, Petra

Martin Svozil

MEDITACE

60.minut

 

„Je lékařsky dokázáno, že když budu 24hodin šťastný, tak se mi zlepší zdraví, mozek, paměť, inteligence, prostě všechno v mém těle.

 

Protože to, co jste do této chvíle nahromadili, je vaše tělo. Problém však je, pokud si začnete myslet, že tělo jsem „já“. „

Meditace je jedním z nejstarších nástrojů poznání sebe sama, okolního světa a duchovního rozvoje člověka. Starověké způsoby sebezdokonalování v praktice jógy a meditace jsou aktuální a efektivní i dnes. 

„Nesnaž se vypadat, že si dobrý, buď zodpovědný a uvidíš co se stane.“

 

Legendy říkají: „že všichni lidé získají schopnost otevřít se vyšší energii. K tomu dojde teprve tehdy, až si lidé uvědomí, že takové vědomí je možné. Že je něco víc než tělo. Začnete si jasněji uvědomovat, kdo jste a co tu děláte. Pak začneme chápat faktory týkající se kultivace a udržování vyšších úrovní energie.

 

Jak to probíhá? Meditace vede Kateřina, nebo Petra. Po dobu jedné hodiny vás provedeme řízenou a neřízenou meditací, dle aktuálních témat. Začátečníci jste vítáni.

Těšíme se na vás. Petra a Kateřina 

WELLNESS

IMG_2839.jpeg

CHIROPRAXE - Bc Martin Svozil

60.minut

IMG_2750.jpeg

Výživové poradenství- Bc Martin Svozil

60.minut

 

Chcete, aby Vaše tělo fungovalo optimálně právě pro Váš typ každodenní zátěže, nezávisle na Vašem biologickém věku a také na Vašem přesvědčení?

Chcete se dozvědět něco o funkčním pohybu a vyvážené stravě?

Proč bych Vás měl vést právě já? Na výživu se dívám z pohledu dvou lidí (tedy polarity muže a ženy). Své tělo jsem nutil k vrcholovým výkonům více než 20.let a používal jej na jeho maximální možné úrovni. (Služba a zahraniční mise v rámci URNy, armády,  tréninku bojových umění a jógy.)
Společně si stanovíme cíle, které jste schopni zvládnout a zaměříme se na to čeho chcete dosáhnout. Dozvíte se reálné informace o stravě a jak tělo funguje. Těším se na Vás Martin

ANALÝZA PLETI - MgA Petra Danhelova

60.minut

IMG_1773.JPG

 

Základní složkou krásy každé ženy, je sebedůvěra.

Každá žena ví, jak důležité je se dobře starat o svoji pleť. A každá miluje dekorativní kosmetiku. Když se podíváte do zrcadla a to, co vidíte, se Vám líbí – v ten okamžik získáváte sebedůvěru. A krása se opírá právě o sebedůvěru. Analýza pleti vám pomůže zjistit, co vaše pleť potřebuje. Zjistíte jak o svou pleť pečovat, tak aby výsledky uspokojily vaše očekávání a investice do přípravků péče o pleť nebyly zbytečné. 

IMG_0275.jpeg

602 396 009

PO - PÁ  9.00-18.00

IMG_3022.JPG
  • Facebook
  • Instagram