Instruktoři

Screenshot 2021-03-30 at 11.01.24.png

Sara Stojanović

Instruktorka

Postupně s přibývajícím věkem, jsem začala józe pomalu přicházet na kloub. Vnímala jsem, že Hotyoga42 mi pomáhá zklidnit mou rozlétanou povahu a pročistit tělo. Miluji ten čas v lekci, kdy se mohu soustředit jen sama na sebe a nevnímat okolní svět. Oslovila jsem Petru a cílevědomě jsem se pustila pod jejím osobní vedením na cestu instruktorky Hotyoga42. A jsem za to rozhodnutí moc ráda! Vím, že jsem teprve na začátku a postupně se budu rozvíjet dál. Chtěla bych vám ve svých lekcích předat energii, temperament a živočišnost, kterou v sobě mám. Věřím, že z mých lekcí budete odcházet s úsměvem, příjemně vyšťavení a nabití na zbytek dne.
Moc se těším na naše společné lekce! 

Screenshot 2021-03-30 at 11.02.09.png

Martina Kubcová

Instruktorka

Fascinuje mě lidské tělo, baví mě pozorování a zkoumání principů jeho fungování. Jako nevyléčitelný detailista kladu důraz na správné nastavení a provedení poloh Hotyoga42.

Na svých lekcích chci předávat nadšení a radost, kterou mi jóga přináší. V našem studiu mám možnost se pravidelně setkávat se zajímavými lidmi, poznávat jejich osudy a životní cesty.

Věřím, že po společné lekci budete odcházet příjemně naladěni, plní energie a pocitu, že jste pro sebe udělali něco úžasného a jedinečného.

Martina

Screenshot 2021-03-30 at 11.01.53.png

Inga Mikshina

Instruktorka

Hotyogu 42 vnímám jako důležitou součást svého fyzického a duchovního rozvoje. S každou lekcí se posouvám o něco dál po fyzicky stránce a také se stávám mnohem odolnější mentálně. Pravidelné praktikování Hotyogy 42 učí pokoře, zklidňuje mysl, dodává energii a pozitivně ovlivňuje schopnost rozhodování v běžném životě. Jsem velmi ráda a vděčná, že mohu být součástí týmu Hotyogy 42 by Petra Danhelová.

Moc se na Vás těším v lekcích, které vám dodají pocit, že jste pro sebe ten den udělali to nejlepší co jste mohli – zrelaxovali tělo a mysl!

NAMASTE Inga

Screenshot 2021-03-30 at 11.01.42.png

Petra Danhelova

Instruktorka

Zvu vás do světa HOTYOGY42, kde vás každá poloha jógy může uzdravit!

Vaše fyzické tělo potřebuje každodenní péči. Cvičením jógy v teple zrychlíte proces uzdravování!

Slovo jóga znamená spojení - těla, mysli a duše.

Ráda bych vás provedla cestou Hotyogy42, kde se naučíte vnímat své tělo a efektivně a správně v polohách pracovat. Zklidníte svou mysl, dozvíte se informace o účincích poloh, energii a meditaci.

Každá buňka vašeho těla je přijímačem všech informací, které do ní vkládáte – strava, vztahy, emoce a vliv prostředí, ve kterém pracujete a žijete.

Hotyoga42 pomáhá každou buňku vašeho těla vyladit a naladit, aby Váš život byl lepší a šťastnější.

Screenshot 2021-03-30 at 11.01.34.png

 Martin Svozil

Instruktor

Tím, že Hotyoga42 není stereotypní (i přesto, že cvičíte stejné polohy), nikdy vaše tepová frekvence nedosáhne vrcholu ve stejné poloze. Každý den cvičíte jinak s jinou intenzitou a tím se Hotyoga42 odlišuje od tréninku standartní jógy a tréninku který sleduje jenom tu silovou část. A právě to mě na lekci Hotyoga42 baví. V každé lekci cítím své hranice a vrcholy v polohách jinak, dle toho s jakou energií do poloh jdu a s jakou náladou do studia přijdu. Jóga je i pro muže! Rád bych upozornil, že především v jejich počátcích ji cvičili muži. Takže chlapi pokud chcete ke svým oblíbeným sportům najít adekvátní cvičení, jste na správném místě. Jsem muž, který má rád humor a vím, že ne vždy je pro všechny pochopitelný, přesto Vás v lekci dokáže uvolnit a zapomenete na běžné starosti. 

Screenshot 2021-03-30 at 11.02.47.png

Klára Černá

Instruktorka

V mých myšlenkách je, že chci pomáhat lidem v lekcích, motivovat je a zároveň se něco více dozvědět o sobě, o svém těle a o svých schopnostech, možnostech a poznat nové lidi.

Ve studiu Hotyoga42 prožívám neuvěřitelný příběh se svaly které jsem objevila, s myšlenkami které mě trápily a už se nevrací a s informacemi které mne od základu mění a mění i můj život. Každá lekce pro mne znamená, že se nemusíte jen zaměřit na dokonalost v polohách, ale také na přítomný okamžik, ve kterém jsem našla největší relaxaci.

Zjišťuji že své tělo můžu používat v duchu vize Hotyoga42 - sladit tělo, mysl i ducha.

Těším se na vás v lekci a věřím, že společně se budeme postupně rozvíjet.

Screenshot 2021-03-30 at 11.02.01.png

Kristyna Sirotková

Instruktorka

Já říkám, co tě nezabije, to tě posílí a to v případě Hotyogy 42 a celého týmu platí na 100%.

Dodnes také ráda vzpomínám na příjemné mravenčení v břiše a trému, kterou jsem zpočátku měla, ale taky na ten skvělý pocit po lekci, který i po těch letech stále trvá.

V mých lekcích najdete lehkost, vtip a zároveň přistupuji v lekci ke každému individuálně. Snažím se sledovat vaše limity a hranice v každé poloze, doporučit vám jak máte správně polohy cvičit. Lekci od lekce vás tak malými krůčky posouvat dál.

Nejšťastnější jsem, když po každé lekci vidím zpocená a energicky nabitá těla. A především spokojenost a radost ve vaší tváři. Těším se na vás

Screenshot 2021-03-30 at 11.02.40.png

Karolína Pavlíčková

Instruktorka

Screenshot 2021-03-30 at 11.02.31.png

Petra Paulisová

Instruktorka

baner-4.jpg

Změň svůj den a začni s námi

Kontakt