IMG_3022.JPG

CO NABÍZÍME

 

HOTYOGA42

lekce v teple

Očekávejte, že se budete potit a po lekci se budete cítit sladce unavení, klidní a šťastní!

Našim cílem je vytvořit v lekci příjemnou a zábavnou atmosféru, povzbudit vás a bezpečně rozvíjet vaše tělo a duši. Každá lekce je vhodná i pro úplného začátečníka, bez ohledu na věk, ohebnost či úroveň zkušeností s jógou. Stačí přijít na lekci a cvičit tak, jak vám to nejlépe půjde, jen a jen podle vlastních možností.

ZAČÁTEČNÍCI - jste u nás poprvé?

První krok:   Registrujte se a rezervujte   si své lekce!
Dostavte se minimálně 20 minut před začátkem první návštěvy studia. (Instruktor vám sdělí základní informace o studiu a o lekci.)
Potřebujete: 2 osušky, podložku na jógu, velkou láhev vody (ve studiu je možné si podložku a osušku zapůjčit, filtrovaná voda ESPRING k natočení ZDARMA).
V průběhu dne dostatečně hydratujte (minimálně 2 -3 litry tekutin) a doporučujeme 3 - 4 hodiny před lekcí nejíst těžké jídlo.
Pokud jdete cvičit na ranní lekci, včas se lehce nasnídejte.

Zkušení instruktoři dokáží zhodnotit vaše možnosti a povedou vás lekcí tak, aby vše vyhovovalo vašim potřebám. V případě jakýchkoli nejasností neváhejte a ptejte se. Je možné ptát se před lekcí, či po lekci (v průběhu lekce mluví pouze instruktor, aby klienti měli možnost plně se koncentrovat sami na sebe).

HOTYOGA42

lekce bez tepla

Máte obavy z tepla? 

Přijďte si zacvičit bez vyhřátého sálu. 

Postupně získáte více sebedůvěry a jistoty v polohách. Cvičení jógy ve studiu pod vedením instruktora vás může více motivovat a také vás instruktor může upozornit na případné špatné návyky ve vaší praktice. Cvičení doma se nevyrovná praktice za podmínek ve studiu. Každá lekce je vhodná i pro úplného začátečníka, bez ohledu na věk, ohebnost, či úroveň zkušeností s jógou.

ZAČÁTEČNÍCI - jste u nás poprvé?

První krok:   Registrujte se a rezervujte   si své lekce.
Dostavte se minimálně 20 minut před začátkem první návštěvy studia.(Instruktor vám sdělí základní informace o studiu a o lekci.)

Zkušení instruktoři dokáží zhodnotit vaše možnosti a povedou vás lekcí tak, aby vše vyhovovalo vašim potřebám. V případě jakýchkoli nejasností neváhejte a ptejte se. Je možné ptát se před lekcí, či po lekci (v průběhu lekce mluví pouze instruktor, aby klienti měli možnost plně se koncentrovat sami na sebe).

HOTYOGA42

soukromá lekce

Petra Danhelova_edited.jpg

Zvu vás do světa HOTYOGY42, kde vás každá poloha jógy může uzdravit.

Přemýšlela jsem, že kdybych si měla vybrat soukromou lekci, tak pro mě bude důležité prostředí – atmosféra, pocit bezpečí a důvěry (jsem v dobrých rukou – instruktor ví co dělá a vše zůstane mezi mnou a instruktorem), smysl sestavení hodiny, poskytnutí informací o těle, cvičení, relaxaci, výživě.  

Pokud se nezajímáte o duchovní vývoj, tak se určitě chcete cítit lépe, vypadat dobře, nebo urychlit proces uzdravení. Cvičení jógy v její historické podstatě není o zkroucení a otáčení do pozice preclíku. Pokud vás má cokoliv v životě transformovat, tak to musí být děláno v určité atmosféře s vytrvalostí a pravidelností. Pak to má teprve sílu. 

Je skvělé, když si uvědomíte, že vaše fyzické tělo potřebuje každodenní péči. Je to jako když naladíte televizní anténu a pak teprve může projít signál. 

 

 „Jakmile tělo správně naladíte, naladíte se tak, že vámi může projít i celý vesmír.“ 

V soukromých lekcích (bez tepla) se zaměřuji na kombinaci poloh jógy, posilování, protažení (stále hledám nové věci, kombinuji mnoho metod) a vše doladíme závěrečnou relaxací - meditací. Společně jdeme krok za krokem dle vašich fyzických možností a potřeb. Soukromé lekce jsou pro vás momentem, kdy jste sami sebou. Můžete se plně uvolnit a soustředit na provedení poloh a cviků. 

 

Udržet tělo v dobré kondici, je základem kvalitního radostného života a já jsem ráda, že mohu být u toho. Těším se na vás, Petra

meditace

„Je lékařsky dokázáno, že když budu 24hodin šťastný, tak se mi zlepší zdraví, mozek, paměť, inteligence, prostě všechno v mém těle. Protože to, co jste do této chvíle nahromadili, je vaše tělo. Problém však je, pokud si začnete myslet, že tělo jsem „já“. „

Meditace je jedním z nejstarších nástrojů poznání sebe sama, okolního světa a duchovního rozvoje člověka. Starověké způsoby sebezdokonalování v praktice jógy a meditace jsou aktuální a efektivní i dnes. 

„Nesnaž se vypadat, že si dobrý, buď zodpovědný a uvidíš co se stane.“

 

Legendy říkají: „že všichni lidé získají schopnost otevřít se vyšší energii. K tomu dojde teprve tehdy, až si lidé uvědomí, že takové vědomí je možné. Že je něco víc než tělo. Začnete si jasněji uvědomovat, kdo jste a co tu děláte. Pak začneme chápat faktory týkající se kultivace a udržování vyšších úrovní energie.

 

Jak to probíhá? Meditace vede Kateřina, nebo Petra. Po dobu jedné hodiny vás provedeme řízenou a neřízenou meditací, dle aktuálních témat. Začátečníci jste vítáni.

Těšíme se na vás. Petra a Kateřina 

HOTYOGA42

SÍLA MUŽE - Martin Svozil

IMG_5756 2.JPG

Drtivá většina zranění ať sportem nebo běžného života jsou způsobena napětím a svalovou nerovnováhou. Mé tréninky jsou zaměřené na jejich odhalení a návrat těla do vyrovnaného stavu.

Jednoduché cviky jejichž účinky jsou ohromné. Tréninky vám přinesou skvělý pocit, sebevědomí a hlavně jistotu a důvěru ve vaše tělo. Tato průprava jak sportovcům tak lidem, kteří se sportu aktivně nevěnují zvýší výkony a výrazně omezí riziko zranění.

Těším se na vás Martin

CHIROPRAXE - Martin Svozil

IMG_2839.jpeg

Jak to funguje? Během terapie pracuji s:

Uvolněním toku životní energie, nervového a hormonálního systému. Uvolněním, napravením a harmonizací vnitřních orgánů a systémů (štítná žláza, žaludek, žlučník, střeva atd.)

Odborně uvolním (odblokuji) a napravím celý pohybový aparát (kolena, bedra, pánev, záda, krk, lokty, ramena atd.)

VÝŽIVOVÝ KAUČ - Martin Svozil

IMG_2750.jpeg

Koučink stravy, aneb jíme proto abychom žili, nebo žijem proto abychom jedli?
Hledáte poradce, kouče, který vám poradí jak se vyvarovat hrubých nutričních chyb? Společně si stanovíme cíle, které jste schopni zvládnout a zaměříme se na to čeho chcete dosáhnout. Dozvíte se reálné informace o stravě a jak tělo funguje.

ANALÝZA PLETI

IMG_1773.JPG

Základní složkou krásy každé ženy, je sebedůvěra. Každá žena ví, jak důležité je se dobře starat o svoji pleť. A každá miluje dekorativní kosmetiku. Když se podíváte do zrcadla a to, co vidíte, se Vám líbí – v ten okamžik získáváte sebedůvěru. A krása se opírá právě o sebedůvěru. Analýza pleti vám pomůže zjistit, co vaše pleť potřebuje. Zjistíte jak o svou pleť pečovat, tak aby výsledky uspokojily vaše očekávání a investice do přípravků péče o pleť nebyly zbytečné. 

IMG_0275.jpeg

602 396 009

IMG_3022.JPG
  • Facebook
  • Instagram