top of page
Rozjímání
MEDITACE A TICHÉ LÉČENÍ  
S KATKOU
Úterý nebo čtvrtek od 16.30 - 17.30
termíny dle rezervačního systému 
Meditace 

Co se naučíme? Poradím vám, jak se pomocí meditace můžete naladit na vaší intuici a vložit tak do života více klidu.

Jak naslouchat a porozumět sobě, protože každý z nás procházíme v životě náročnými situacemi a hledáme cestu, která nám pomůže.

Současně bude probíhat tiché léčení na energetické úrovni. Budu vás vždy informovat, jaké procesy probíhaly. 

Těším se na vaše dotazy, ráda vám poradím.

Katka

Hotyoga42
ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ SRDCE

Meditace podporuje zdraví srdce. Vyvážuje srdeční autonomní nervový systém a celkově se zvýšuje variabilita srdeční frekvence (HRV). Vyšší HRV je spojeno s lepší imunitou vůči stresovým situacím a říká se, že jednotlivcům poskytuje větší výhodu v přežití. Nižší HRV na druhé straně je spojena s různými srdečními chorobami, jako je onemocnění koronárních tepen, hypertenze, chronické srdeční selhání a infarkt myokardu.

Meditace zlepší srdeční reakce na stresovou situaci a je nižší pravděpodobnost, že proděláte hypertenzi nebo srdeční potíže, jako je ischemie nebo infarkt.

LEPŠÍ PROPOJENOST MEZI HEMISFÉRAMI

Výsledky meditací ukazují, že ti kdo ji praktikují mají lépe propojeny různé oblasti mozku. Vyšší propojenost znamená větší výměnu informací mezi různými regiony a také na zlepšené funkčního propojení a koordinaci. Hlubší stavy meditace aktivují vnitřní intuitivní empatický radar, jakýsi šestý smysl. Vedou k zlepšení IQ a emoční stabilitě.

ZLEPŠENÍ SPÁNKU

Účinnost spánku a celková doba spánku u lidí kteří praktikují meditaci, je významně vyšší ve srovnání s nemeditujícími. Také se méně v průběhu noci ze spánku probudíte.

ZLEPŠENÍ POZORNOSTI A SOUSTŘEDĚNÍ

Při pravidelném praktikování meditace dochází ke zlepšení zdrojů v mozku, které vedou k pozornosti. Lepší rozhodování, soustředění, postup a vyhodnocování životních situací.

SNÍŽENÍ MENSTRUAČNÍCH PORUCH

Problémy související s menstruací mají obrovský fyzický, psychický, sociální a ekonomický dopad na životy žen. V současné době se jóga stala velmi populární jako jeden z hlavních alternativních způsobů léčby mnoha poruch (symptomy premenstruačního syndromu, těžká menstruace, nepravidelný menstruační cyklus). Pravidelná meditace a cvičení jógy mají velký přínos k zlepšení nebo odeznění těchto poruch. 

​VÝHODY MEDITACE A JÓGY

Meditace a jóga snižuje a pomáhá odstranit deprese, alergie, astma a další onemocnění. Dále pocítíte větší vnitřní klid, zlepšení emocionální rovnováhy, zvýšenou hladinu energie, zlepšení sebevědomí, koncentrace a vyšší produktivitu.

Kdo je Katka?

Kdo již má zkušenost ze soukromých sezení s Katkou, tak ví, že se dokáže podívat na jádro "pudla".

Díky jejímu otevřenému vědomí, vám poradí odkud se určitý "problém" vzal, jak s danou situací popracovat, aby se váš život stal šťastnějším a sami jste se mohli rozvíjet i po duchovní stránce.

Jóga - je spojení všech částí, fyzického i duchovního. Jakmile vše sladíme a dostaneme se do rovnováhy, náš život nabere nový směr.

bottom of page