top of page
IMG_3022.JPG

CO NABÍZÍME

CO NABÍZÍME

HY42
 (pro začátečníky i pokročilé)
60 minut

 

Očekávejte, že se budete potit a po lekci se budete cítit sladce unavení, klidní a šťastní!

Našim cílem je vytvořit v lekci příjemnou a zábavnou atmosféru, povzbudit vás a bezpečně rozvíjet vaše tělo a duši. Každá lekce je vhodná i pro úplného začátečníka, bez ohledu na věk, ohebnost či úroveň zkušeností s jógou. Stačí přijít na lekci a cvičit tak, jak vám to nejlépe půjde, jen a jen podle vlastních možností.

ZAČÁTEČNÍCI - jste u nás poprvé?

První krok:   Registrujte se a rezervujte   si své lekce!
Dostavte se minimálně 20 minut před začátkem první návštěvy studia.

(Instruktor vám sdělí základní informace o studiu a o lekci.)
Potřebujete: 2 osušky, podložku na jógu, velkou láhev vody (ve studiu je možné si podložku a osušku zapůjčit, filtrovaná voda ESPRING k natočení ZDARMA).
V průběhu dne dostatečně hydratujte (minimálně 2 -3 litry tekutin) a doporučujeme 3 - 4 hodiny před lekcí nejíst těžké jídlo.
Pokud jdete cvičit na ranní lekci, včas se lehce nasnídejte.

Zkušení instruktoři dokáží zhodnotit vaše možnosti a povedou vás lekcí tak, aby vše vyhovovalo vašim potřebám. V případě jakýchkoli nejasností neváhejte a ptejte se. Je možné ptát se před lekcí, či po lekci (v průběhu lekce mluví pouze instruktor, aby klienti měli možnost plně se koncentrovat sami na sebe).

TOP HOT CLASS
 (pro pokročilé)
75 minut

„Spoj své fyzické, duchovní i psychické JÁ a poznej vše co ti tvé JÁ nabízí. Uvnitř tebe je něco, co nesmírně a neustále touží.“

Tato “touha” je energie, energie, kterou nazýváte „život“ a ty nejsou rozdílné. Touha je základem života.

 

Vítejte v TOP HOT Class :) 

Tato lekce je navržena tak, abyste se mnohem hlouběji spojili s vaším fyzickým tělem (základní sestava HY42) a rozvinuli svou sílu, flexibilitu, práci s dechem, zklidnili svou mysl, která stále někam přeskakuje a rozšířili své vnímání. 

TOP HOT Class je pro klienty, kteří chtějí svou praktiku zintenzivnit a vyzkoušet si základní polohy hatha jógy pro pokročilé, naučit se nová dechová cvičení a meditační techniky. Celá lekce je skvělou cestou, jak zvýšit energii a vitalitu, vyrovnat chemii vašeho těla, ubrat pár let, získat stabilitu svého těla, jak s ním zacházet, uvědomit si ho. 

Pracování na základech dechových cvičení a meditace vám pomůže rozšířit vnímání, abyste se mohli rozvíjet dál.

Po lekci pocítíte pocit lehkosti a svobody.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Lekce je určena pouze pro klienty našeho studia, kteří znají základní sestavu HY42 a kteří nemají ŽÁDNÉ zdravotní komplikace. 

Chceme vám zajistit maximální kvalitu a bezpečí v lekci, proto kapacita TOP HOT Class je omezena.

Prosíme, rezervujte se vždy do této lekce předem a zajistěte si tak své místo. REZERVACE NUTNÁ.

 

Těšíme se na tuto společnou intenzivní cestu s vámi!

SOUKROMÁ LEKCE  
(s Petrou)
60 minut

 

Soukromá lekce bez tepla s meditací

 

Zvu vás do světa HOTYOGY42, kde vás každá poloha jógy může uzdravit.

Přemýšlela jsem, že kdybych si měla vybrat soukromou lekci, tak pro mě bude důležité prostředí – atmosféra, pocit bezpečí a důvěry (jsem v dobrých rukou – instruktor ví co dělá a vše zůstane mezi mnou a instruktorem), smysl sestavení hodiny, poskytnutí informací o těle, cvičení, relaxaci, výživě.  

Pokud se nezajímáte o duchovní vývoj, tak se určitě chcete cítit lépe, vypadat dobře, nebo urychlit proces uzdravení. Cvičení jógy v její historické podstatě není o zkroucení a otáčení do pozice preclíku. Pokud vás má cokoliv v životě transformovat, tak to musí být děláno v určité atmosféře s vytrvalostí a pravidelností. Pak to má teprve sílu. 

Je skvělé, když si uvědomíte, že vaše fyzické tělo potřebuje každodenní péči. Je to jako když naladíte televizní anténu a pak teprve může projít signál. 

 

 „Jakmile tělo správně naladíte, naladíte se tak, že vámi může projít i celý vesmír.“ 

V soukromých lekcích (bez tepla) se zaměřuji na kombinaci poloh jógy, posilování, protažení (stále hledám nové věci, kombinuji mnoho metod) a vše doladíme závěrečnou relaxací - meditací. Společně jdeme krok za krokem dle vašich fyzických možností a potřeb. Soukromé lekce jsou pro vás momentem, kdy jste sami sebou. Můžete se plně uvolnit a soustředit na provedení poloh a cviků. 

 

Udržet tělo v dobré kondici, je základem kvalitního radostného života a já jsem ráda, že mohu být u toho. Těším se na vás, Petra

MEDITACE
 
 (s Katkou)
60 minut

 

„Je lékařsky dokázáno, že když budu 24hodin šťastný, tak se mi zlepší zdraví, mozek, paměť, inteligence, prostě všechno v mém těle.

 

Protože to, co jste do této chvíle nahromadili, je vaše tělo. Problém však je, pokud si začnete myslet, že tělo jsem „já“. „

Meditace je jedním z nejstarších nástrojů poznání sebe sama, okolního světa a duchovního rozvoje člověka. Starověké způsoby sebezdokonalování v praktice jógy a meditace jsou aktuální a efektivní i dnes. 

„Nesnaž se vypadat, že si dobrý, buď zodpovědný a uvidíš co se stane.“

 

Legendy říkají: „že všichni lidé získají schopnost otevřít se vyšší energii. K tomu dojde teprve tehdy, až si lidé uvědomí, že takové vědomí je možné. Že je něco víc než tělo. Začnete si jasněji uvědomovat, kdo jste a co tu děláte. Pak začneme chápat faktory týkající se kultivace a udržování vyšších úrovní energie.

 

Jak to probíhá? Meditace vede Kateřina, nebo Petra. Po dobu jedné hodiny vás provedeme řízenou a neřízenou meditací, dle aktuálních témat. Začátečníci jste vítáni.

Těšíme se na vás. Petra a Kateřina 

WELLNESS

IMG_2839.jpeg

CHIROPRAXE - Bc Martin Svozil

IMG_2750.jpeg

Výživové poradenství- Bc Martin Svozil

 

Chcete, aby Vaše tělo fungovalo optimálně právě pro Váš typ každodenní zátěže, nezávisle na Vašem biologickém věku a také na Vašem přesvědčení?

Chcete se dozvědět něco o funkčním pohybu a vyvážené stravě?

Proč bych Vás měl vést právě já? Na výživu se dívám z pohledu dvou lidí (tedy polarity muže a ženy). Své tělo jsem nutil k vrcholovým výkonům více než 20.let a používal jej na jeho maximální možné úrovni. (Služba a zahraniční mise v rámci URNy, armády,  tréninku bojových umění a jógy.)
Společně si stanovíme cíle, které jste schopni zvládnout a zaměříme se na to čeho chcete dosáhnout. Dozvíte se reálné informace o stravě a jak tělo funguje. Těším se na Vás Martin

ANALÝZA PLETI - MgA Petra Danhelova

IMG_1773.JPG

 

Základní složkou krásy každé ženy, je sebedůvěra.

Každá žena ví, jak důležité je se dobře starat o svoji pleť. A každá miluje dekorativní kosmetiku. Když se podíváte do zrcadla a to, co vidíte, se Vám líbí – v ten okamžik získáváte sebedůvěru. A krása se opírá právě o sebedůvěru. Analýza pleti vám pomůže zjistit, co vaše pleť potřebuje. Zjistíte jak o svou pleť pečovat, tak aby výsledky uspokojily vaše očekávání a investice do přípravků péče o pleť nebyly zbytečné. 

IMG_0275.jpeg

602 396 009

IMG_3022.JPG
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page