top of page
Posvátná geometrie

POSVÁTNÁ GEOMETRIE

"Posvátná geometrie je základním jazykem vesmíru. Podle jednoduchých zákonitostí posvátné geometrie je stvořena a uspořádána veškerá viditelná i neviditelná realita." ​

Posvátná geometrie vytváří frekvence a vibrace, které vám pomáhají naladit vaši anténu na zdroj, jako když ladíte programy v televizi. Vede vás právě ke spojení s sebou, k poznání toho kdo jste. Posvátná geometrie vám může v tomto transformační procesu pomoct spojit se se svou duší a Vyšším Já (vašim vědomím a zdrojem), a také vám pomůže k uvolnění nastřádaných emocí, energetických bloků, nevyřešených životních situací. V přítomný moment vám ukáže a dá přesně to, co potřebujete.

Jedinečný transformační proces a zážitek. Nádherný večer s kouzelnou atmosférou posvátné geometrie z kamenů a krystalů, svíček, meditace, hudby a očisty šalvějí.

Proč je důležité být propojen a spojen se svou duší? 

Již víte, že jste víc než vaše fyzické tělo. Cítíte emoce a vibrace, které vám to připomínají. Vaše duše by měla být spojena s vaším fyzickým tělem, aby s ním mohla komunikovat. Toto spojení umožňuje, že jste schopni napojit se na vyšší vědomí (zdroj) a plně umožnit váš rozvoji nejen na fyzické úrovni, ale také na jemnohmotných úrovních. Jakákoli neshopnost spojení vás s duší zamezuje napojení se na vyšší vědomí (zdroj). Pokud jste od své duše odděleni a nemůžete se napojit na zdroj, který je vaší pravou podstatou, nemůžete se ve svém životě pohnout dál. Jste “odpojeni”, jste odpojeni od možnosti zažít šťastnější a harmonický život v plném jeho rozsahu. Vývoj a evoluce je podstatou každého atomu ve Vesmíru, jak říká pan Jaroslav Dušek, je to hra a tato hra je o evoluci a o transformaci každého z vás.  

"Každý svůj den můžete změnit krátkou meditací, uvědoměním si toho, kdo jsem. Aniž byjste si to plně uvědomovali meditace pro vás znamená, jako každodenní strava pro vaše fyzické tělo. Když jsi hladový jak se cítíš?" (viz. příprava) 

 "Vše se děje skrze nás. Život se děje skrze vás, pro vás, nikoli vám. Život je dar. Jsou miliardy duší, které by chtěli mít lidské tělo. Vyhráli jste v loterii. Jedno jste dostali, a proto je velmi důležité co s ním děláte, obzvláště nyní v tomto posunu vědomí a ukazovali lidem jejich vnitřní sílu je pro ně smysluplný dar."

PŘÍPRAVA

Pro hlubší pocítění energií v posvátné geometrii, doporučujeme připravit se na přechod posvátnou geometrií každodenní meditací - propojení se srdcem. Ráda vám vysvětlím ve studiu. Také můžete provádět techniky, které znáte z mých lekcí. Petra

DŮLEŽITÉ INFORMACE!

PŘÍCHOD: Přijďte minimálně 5 minut před začátkem. Na pozdní příchod nebude brán zřetel.

V průběhu semináře nelze odcházet dříve ze studia, až po jeho skončení.

STRAVA: doporučujeme již od rána jíst velmi lehké jídlo (ovoce, zelenina) a dobře hydratovat tělo.

 V den semináře nejezte maso, nepijte alkohol a nekuřte 2 hodiny před procesem.

OBLEČENÍ: Doporučujeme pohodlné světlé nebo barevné oblečení. 

TELEFON: Prosím ponechte vypnutý.

POZOR! Pro těhotné ženy vstup do posvátné geometrie nedoporučujeme!

Začátek v 18:00

Předpokládaný konec v 21:00

Vstupné:  700 CZK

Omezená kapacita míst, proto je nutné v čas uhradit částku a své místo si tak rezervovat.

V případě zrušení rezervace 3 dny před začátkem, je částka nevratná.

Rezervace ve studiu a na

recepce@hotyoga42.cz

Bílý písek a kámen

19.5.2023  od 18.00 
POSVÁTNÁ GEOMETRIE "SPOJENÍ"

OBSAZENO

lesních stromů

21.6.2023  od 18.00 
"SLUNOVRAT S POSVÁTNOU GEOMETRIÍ"

OBSAZENO

bottom of page